Warning: file_put_contents(./cache/856e432dfeeb35bccd83f5f969f09cfc.spc): failed to open stream: Permission denied in /media/ssd/html/likud.co.il/inc/simplepie.inc on line 8250

Warning: ./cache/856e432dfeeb35bccd83f5f969f09cfc.spc is not writeable in /media/ssd/html/likud.co.il/inc/simplepie.inc on line 1769
אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על הליכוד
Sat Jul 30 20:50:48 2016  נתניהו ממנה את ראש סניף הליכוד באשקלון לשגריר בגיאורגיה - בפעם השנייה - הארץ
Thu Jul 28 03:16:00 2016  הליכוד: "יעלון יגיד כל דבר כדי שיזכרו שהוא קיים" | ישראל היום - ישראל היום
Wed Jul 27 02:18:00 2016  הליכוד נגד בנט: "הוא משקר" - ישראל היום
Sat Jul 23 17:40:59 2016  שרי הליכוד זעמו, גלנט נעלב - והעברת תחום התעסוקה ממשרד הכלכלה למשרד הרווחה נדחתה - The Marker
Fri Jul 22 02:02:10 2016  בין קליבלנד למרכז הליכוד: הוועידה הרפובליקאית רוויה עוינות לשמאלנים, לתקשורת ולמוסלמים - הארץ
Wed Jul 20 07:45:00 2016  כשהשר בנט נלחם עם הליכוד על חופש הביטוי - בחדרי חרדים
Sun Jul 17 20:46:55 2016  נתניהו נגד כץ: מנסה שלא כדין לבסס את מעמדו בסיעת הליכוד - מעריב
Thu Jul 14 20:41:51 2016  תלונות על ח"כ אורן חזן גם בתוך הליכוד: "איים וקילל" - mako
Sun Jul 10 19:00:20 2016  בית שמש: סיעת הליכוד מצטרפת לקואליציה - בחדרי חרדים
Tue Jul 5 20:06:25 2016  הליכוד מאיים בתביעה נגד חנוך זייברט אם לא יפנה את בית הכנסת שהוקם בסניף של המפלגה - כיכר השבת
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת הליכוד ב- SMS
או שלח SMS עם המילה ליכוד למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת הליכוד וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: