Warning: file_put_contents(./cache/856e432dfeeb35bccd83f5f969f09cfc.spc): failed to open stream: Permission denied in /media/ssd/html/likud.co.il/inc/simplepie.inc on line 8250

Warning: ./cache/856e432dfeeb35bccd83f5f969f09cfc.spc is not writeable in /media/ssd/html/likud.co.il/inc/simplepie.inc on line 1769
אתרי המפלגה
חיפוש באתרי המפלגה
 
חדשות שהתפרסמו היום על הליכוד
Sun Aug 19 17:55:17 2018  This RSS feed URL is deprecated
Sun Aug 19 16:50:31 2018  צביקה פוקס: “האיחוד בגני אביב כבר לא יקרה – תומך בראש העיר וברשימת הליכוד למועצה” - מקומונט לוד (הודעות לעיתונות)
Thu Aug 16 15:32:48 2018  שרי הליכוד הגיעו לפתיחת קמפיין הבחירות של שי קינן - השקמה חולון
Wed Aug 15 15:13:59 2018  מפץ פוליטי בבית שאן: הליכוד והבית היהודי ירוצו יחד בבחירות- בראשות ז'קי לוי - עמקניוז (הודעות לעיתונות)
Mon Aug 13 16:20:02 2018  צפו: המצביעים הגאים של הליכוד והבית היהודי - סרוגים
Fri Aug 10 22:26:25 2018  דיווח ברוסיה: ספרים אנטישמיים במשרד נציג "הליכוד" העולמית - ynet ידיעות אחרונות
Thu Aug 9 00:17:27 2018  הליכוד: "יש רצון משותף לפתור את משבר הגיוס וללכת לבחירות במועדן" - כלכליסט
Wed Aug 8 19:30:27 2018  הליכוד מפולג? הליכוד מרוסק באשקלון - אשקלונט
Wed Aug 1 21:13:18 2018  הלפיד של הליכוד - הארץ
Fri Jul 27 12:07:19 2018  בניגוד לספינים: בית הדין של הליכוד סלל את הדרך להרחקת 'הליכודניקים החדשים' - מידה
Tue Jul 24 21:18:56 2018  סקר חברת החדשות: הליכוד עם 30 מנדטים, בנט מתחזק - ישראל היום
לחדשות ומבזקים נוספים לחץ כאן
הרשם וקבל את כל העידכונים החמים על מפלגת הליכוד ב- SMS
או שלח SMS עם המילה ליכוד למספר 1818
השאר בעניינים
קבל כל יום את כל החדשות על מפלגת הליכוד וחבריה ישירות למייל:
שם: כתובת אימייל: